До Генпрокуратури надійшла заява про кримінальне правопорушення від заступника міністра юстиції щодо обшуку співробітниками НАБУ, розпочато кримінальне провадження.

Як повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко на своїй сторінці в Facebook, у заяві вказується, що обшук був проведений в порушення вимог Кримінального процесуального кодексу.

Раніше 8 грудня у Міністерстві юстиції заявили про звернення до генпрокурора Юрій Луценко з «заявою про злочин, який був вчинений співробітниками НАБУ сьогодні в міністерстві, – це проведення незаконного обшуку та вилучення документів без ухвали суду».

У Національному антикорупційному бюро підтвердили проведення обшуків у службовому кабінеті одного з посадовців Міністерства юстиції України і наголочили на їх законності.

У бюро пояснили невідкладність проведення слідчої дії оперативною інформацією про ризик знищення документів, які мали бути надані Мін’юстом в рамках розслідування детективами НАБУ кримінального провадження. Згодом у міністерстві твердження Національного антикорупційного бюро України про ризик знищення документі. 

НАБУ розслідує кримінальні корупційні правопорушення, підслідними бюро є найвищі посадові особи

leave a reply