Поліція відкрила кримінальне провадження через підпал автомобіля, який належав активістові Геннадію Кириченку у Дніпрі. Про це Радіо Свобода повідомила 19 грудня речниця обласного управління Національної поліції Ганна Старчевська.

За її даними, провадження відкрите за частиною 1 статті 194 – умисне знищення або пошкодження майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах. Перебіг розслідування в поліції не коментують.

За даними громадської організації «Громадський контроль», в ніч з 14 на 15 грудня у Дніпрі невідомі спалили автомобіль місцевого активіста Геннадія Кириченка. Представники місцевої організації «Громадський контроль» пов’язують цю подію з його боротьбою проти незаконного розміщення автомобільної стоянки. В організації заявили, що авто облили бензином і підпалили на другий день після розірвання незаконного договору оренди.

Раніше в організації Transparency International Україна припустили, що це «може бути помстою та актом залякування проти громадського активіста».

19 грудня на події в Дніпрі відреагувало Представництво ЄС в Україні. Воно поширило заяву, в якій засудило напад і висловило сподівання, що «правоохоронні органи забезпечать виявлення винуватців, їх притягнення до відповідальності та встановлення міри покарання відповідно до українських законів».

leave a reply