Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомляє про поранення чотирьох цивільних жителів через обстріл селища Новолуганське (Бахмутський район Донецької області) з боку підтримуваних Росією бойовиків.

Як написав Жебрівський у Facebook, постраждалих – двох жінок і двох чоловіків – доправили до Бахмутської і Світлодарської лікарень. Одна людина постраждала сильно – її наразі оперують.

За даними станом на 18:45, відомо про пошкодження 20 будинків і гуртожитку, виявили пошкодження даху у будівлі дитячого садку, в селищі перебиті лінії електропостачання, додав Жебрівський.

За його словами, на місці події розгорнули оперативний штаб.

Жебрівський наголосив, що є імовірність другого удару по селищу, люди попереджені й перебувають в укритті.

У штабі української воєнної операції 18 грудня заявили, що підтримувані Росією бойовики близько 17:00 обстріляли з реактивних систем залпового вогню населений пункт Новолуганське на Донеччині. Про точне число постраждалих не повідомляли.

За даними українських військових, вживаються негайні заходи з евакуації місцевих мешканців.

За даними СММ ОБСЄ, станом на 10 листопада від початку року унаслідок бойових дій на Донбасі постраждали 425 цивільних, з них 39 дітей.

Конфлікт на Донбасі триває від квітня 2014 року. Росія неодноразово заперечувала участь своїх військових у конфлікті, про що заявляють Україна і Захід. Москва ж визнає лише присутність російських «добровольців» на Донбасі.

 

leave a reply