$1*/ mo hosting! Get going with us!
5 ідей як провести День святого Валентина, якщо немає коханого - POLSKA УКРАЇНА

Ось і прийшло свято всіх закоханих. Пари гуляють містом, цілуються, дарують один одному милі подарунки, а у вас, як на зло, нікого немає? Це не привід впадати у відчай, заїдати шоколадом горе і дивитися сльозливі мелодрами . Gazeta.uaпідкаже як провести цей день незабутньо, навіть якщо у вас немає кавалера. Пропонуємо вам 5 варіантівальтернативного святкування Дня святого Валентина :

1. Дівочник. Запросіть подруг, які також в це свято залишилися саміі влаштуйте веселощі. Піжамна або костюмована вечірка, бої подушками, смачні коктейлі, плітки і веселі історії все про тих ж чоловіків точно не дадуть вам нудьгувати.

2. Влаштуйте СПА -день. Зберіть декількаподруг і влаштуйте собі тотальний релакс. Зробіть відновлюючі маски для волосся, ніжний пілінг обличчя, парафінові ванночки і звичайно ж масаж. Коли ви з сяючою шкірою і хорошим настроєм вийдете з салону, підвищена увага зі сторони чоловіків вам точно буде забезпечена.

3. Підіть у клуб. На щастя, ви не одна в це свято залишилися без пари. Тому сміливо відправляйтеся танцювати і веселиться. У клубі ви як мінімум зустрінете предостатньо самотніхчоловіків. Ваша поява без супутника дасть їм зрозуміти, що ви не зайняті і готові до нових знайомств. Сміливо одягайтеся як на перше побачення, хто знає, може саме там ви зустрінете того самого .

4. Сімейний день. Якщо ви не любителька гучних вечірок, відсвяткуйте цей день з родиною. Напечіть млинчиків у формі серця, прикрасьте будинок належною символікою і влаштуйте вечір хороших спогадів. Нехай батьки розкажуть вам як вони познайомилися і закохалися.

5. Вечірка для друзів. Влаштуйте свято вільних сердець – побудьте Купідоном . Запросіть одиноких подруг і друзів та влаштуйте бліц-побачення, з умовою, що кожен з учасників повинен буде розповісти 5 своїх позитивних якостей і 5 негативних. Так потенційні партнери зможуть заздалегідь оцінити всі шанси на успіх. А наприкінці вечірки симпатії, що співпали, зможуть отримати контакти один одного.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

leave a reply