Один з лідерів Автомайдану Сергій Коба каже, що виїхав у Європу за свій особистий рахунок. Про це він заявив в інтерв’ю “Главкому”.

“Ви ж бачили моє авто, я ж не виглядаю бідною людиною, чи не так? У мене є свій маленький бізнес, на якому я вже встиг заробити певний капітал, за який я можу прожити не один рік. У мене є Інтернет-магазин, торгую електронікою вже 10 років. Я людина дуже економна, не витрачаю на якісь дорогі ресторани, дорогі бутіки, шмотки і т.д. З проживанням та харчуванням за кордоном проблем немає, живу у друзів”, 0 – розповів Коба.

Він зазначив, що на даний момент у нього при собі є певна сума, якою йому повинно вистачити на рік. “Крім того, друзі допомагають. Все, що у мене забирає час і гроші – це тільки моє авто. Потрібно тільки заправляти машину, а це не так вже і дорого для мене. Я можу потягнути ці витрати і на один рік, якщо буду кожен день їздити. Все інше в мене є”, – додав активіст.

При цьому він також уточнив, що Автомайдан існує не тільки за рахунок участників руху, йому також допомагають люди. “Приходять люди і передають нам 50, 100 євро. Дякують за те, що ми робимо, дають на бензин. Гроші для існування у нас є”, – сказав Коба.

Як відомо, владі вдалося прибрати лідерів Автомайдану. Дмитра Булатова викрали і побили. Він був змушений виїхати на лікування за кордон. Сергія Хаджинова відправили під домашній арешт. Олексія Гриценка та Сергія Кобу оголосили в розшук. Перший переховується в Україні, другий – у Німеччині.

leave a reply