Не тільки демонстранти, але і силовики використовували коктейль Молотова під час протистояння на вулиці Грушевського. Журналісти “Лівого берега” оприлюднили низку фото, на яких видно, як бійці “Беркута” “прикурюють” один в одного пляшки із займистою сумішшю та кидають у бік протестувальників, ідеться в сюжеті ТСН.

На інших світлинах видно, як “беркутівець” цілиться зі зброї у медика, а інші силовики стріляють по мітингарях. Те, що міліція використовувала заборонений “коктейль”, кілька днів тому заперечував міністр закордонних справ Леонід Кожара. ТСН офіційно звернулась до МВС із проханням пояснити ці світлини. Наразі очікується відповідь.

Також журналісти мали нагоду поспілкуватися із головним слідчим МВС і передали ці фото йому. Що робить коктейль Молотова у руках працівників МВС, він пообіцяв розібратись.

“Ми це все заберемо, все відпрацюємо. Це сайт “Лівий берег”, відпрацюємо. Слідство працює цілодобово. Це буде ваша інформація відпрацьована в рамках провадження”, – пояснив начальник головного слідчого упраління МВС Микола Чинчин.

Раніше повідомлялося, що МВС оприлюднила результати експертиз щодо смертей на Грушевського.

leave a reply