В місті Запоріжжя працівники служби безпеки затримали чоловіка, який через мережу продавав небезпечну для життя хімічну речовину сульфід кадмію. Він пропонував клієнтам 40 кілограмів отрути.

“Встановлено, що чоловік підшукав через Інтернет замовника та домовився з ним про продаж 40 кг сульфід кадмію, за що повинен був отримати 40 тисяч гривень. Під час обшуку транспортного засобу правопорушника правоохоронці виявили у багажному відділенні автомобіля сховану в мішку речовину, – повідомили в Службі безпеки України. – Висновки експертиз підтвердили, що вилучений товар відноситься до особливо небезпечної отруйної речовини. Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 20.06.1995 №440, діяльність, пов”язана з його продажем здійснюється лише за умови отримання дозвільних документів”.

Речовина на вигляд схожа на жовтий порошок. Фахівці говорять, якщо людина вдихатиме пари цієї речовини хоча б хвилину, або в концентрованому вигляді 30 секунд, то миттєво помре. На промислових підприємства його використовують для плавлення цинку, срібла та міді.

За злочин чоловік може отримати до 3 років ув’язнення.

leave a reply