Представник промоутерської компанії K2 Ukraine Олесандр Красюк , який представляє інтереси олімпійського чемпіона Лондона боксера першої важкої ваги українця Олександра Усика, висловився про терміни титульного бою, а також назвав дату наступного поєдинку.

“Наступний бій Олександра Усика призначений на 15 березня цього року, і він відбудеться в Україні, – зазначив Красюк. – За нашою домовленістю з Сашком суперником повинен стати боксер з рейтингу Топ-15 світових боксерських організацій. Олександр відпочив після новорічних свят, відсвяткував день народження, і приступив до тренувального процесу. У середині лютого приїде тренер Джеймс Аль Башир і почнеться фаза спарингів і безпосередньої підготовки до поєдинку. Думаю, що на початку наступного року в нього з’явиться шанс стати чемпіоном світу. Мета – перевершити Евандера Холіфілда у даному показнику”.

“Усик – професіонал з великої літери. Його ставлення до тренувального процесу, не тільки в плані фізичної, а й моральної підготовки може бути прикладом для багатьох досвідчених боксерів – профі. Він все робить структуровано, організовано і дисципліновано, що викликає тільки захоплення. Він не перегорів, для нього професійний бокс – це якісно новий виток у житті”, – зауважив Красюк.

Також менеджер сказав, що олімпійське золото для Усика вже є справою минулого, і зараз його мета – стати королем професійного боксу.

leave a reply