Заяви про те, що ВО “Свобода” планує здавати Український дім, чи про те, що активісти нібито штурмували сьогодні Український дім не мають під собою жодного підгрунтя.

Про це 9 лютого 2014 року під час брифінгу у прес-центрі Штабу національного спротиву заявив комендант Українського дому свободівець Юрій Левченко, інформує прес-служба Всеукраїнського об”єднання “Свобода”.

“Ніяких штурмів Українського дому нині не було. Усі служби там працюють у штатному режимі: і кухня, і їдальня, і бібліотека. Регулярно у нас відбуваються мистецькі вечори. Нещодавно ми замінили повністю каналізування Українського дому. Інформація ж, яку поширюють у Інтернеті, по суті є спробою вчергове розколоти Майдан, посіяти сумніви між різними групами активістів та породити дискусії і домисли. Однак ми всі боремося проти режиму Януковича разом і зрештою таки здобудемо перемогу. Тому офіційно заявляю, що ВО “Свобода” не збирається здавати Український дім. Як найорганізованіша сила Майдану ми стоятимемо на обороні наших локацій аж допоки центральний штаб Майдану не ухвалить відповідних рішень. А якщо таке рішення буде, то “Свобода” залишатиме будівлі останньою”, заявив Юрій Левченко.

leave a reply