Колишній міністр економіки і чинний нардеп Петро Порошенко переконаний, що в час, коли гривня то падає, то укріплює позиції на міжбанку та в обмінниках, населенню не варто робити різких рухів і скуповувати або продавати валюту. Про це він заявив в ефірі Громадського ТБ.

“Зараз, як ви почнете швидко щось робити, щось купувати, щось продавати, ви обов’язково втратите. Я можу навести приклад, що той, хто під панікою купив долар за 9,40, сьогодні, коли його можна купити за 8,70, просто втратив 7-8 відсотків того, що він має”, – сказав депутат.

При цьому він додав , що вже зараз є й інша ціна девальвації, яку вже заплатили українці, бо “як тільки був такий стрибок девальвації, одразу ж ціни на основні товари зросли на 10%. Не тільки на імпортні продукти, а й на пальне, і на все інше, що більш-менш прив’язане до курсу”.

“І сьогодні ніхто не збирається повертати ці ціни назад. Тому, моя позиція полягає в наступному: в Україні криза державності. При кризі державності страждає все, не можна врятувати щось окремо: чи курсову позицію, чи владну позицію, чи суддівську позицію, чи парламентську”, – додав політик.

Читайте також: Долар знову почав стрімко дорожчати

За словами Порошенка, ситуацію на поточних рівнях курсового орієнтира можна зберегти, якщо в Україні буде відновлений конституційний лад та якщо буде створений технічний уряд.

leave a reply