Сьогодні, 9 лютого, під час проведення на Майдані Незалежності ювілейного 10-го Народного віче журналісти та шанувальники російського телеканалу “Дождь” влаштували “парасольковий флешмоб”.

Кілька сотень людей пройшлись із відкритими парасольками через увесь Майдан, поміж його учасниками, й зупинились на вулиці Інститутській.

Акція стала своєрідним протестом проти відключення телеканалу “Дождь” від кабельних мереж у Росії. У заході взяли участь навіть більше незгодних, ніж напередодні в Москві.

Учасники флешмобу скандували: “Дождь, ми з вами!” й крутили над головами парасольки.

Слід зазначити, що напередодні на Манежній площі в Москві пройшов аналогічний флешмоб на підтримку “Дождя”. Активісти прийшли на площу й розкрили там парасольки. Таким чином, вони вирішили підтримати опозиційний телеканал, який відключила від своїх мереж більшість кабельних операторів.

Разом з тим, співробітники російської поліції затримали 43 учасників акції. Практично всі вони вже відпущені з поліцейських відділень.

Крім того, під час флешмобу у Москві постраждала французька журналістка Наталі Уварова. Вона була доправлена у лікарню, де у неї діагностували перелом шийки стегна.

leave a reply