На вулиці Грушевського активісти Майдану встановили футбольні ворота. Виготовили їх із підручних матеріалів — мішків зі снігом та дерев’яних брусів. Замість кутових прапорців — шини і все ті ж мішки зі снігом. Імпровізоване футбольне поле “працює” вже близько тижня. Мітингувальники ганяли тут м’яча ще 29 січня у 15-градусний мороз.

У вівторок, 4 лютого, температура повітря в обід +2 С. Ніхто у футбол не грає. Біля воріт припарковані кілька машин. Чимало людей перебуває в Українському домі, де активісти продовжують займатися його облаштуванням.

Колишній гравець збірної України Євген Левченко на своїй сторінці у Твіттері порадив силовикам та мітингувальникам зіграти у футбол. Президент київського “Динамо” Ігор Суркіс готовий навіть надати поле для “матчу примирення”.

“Я нічого про це не чув. До нас з цим питанням ніхто не звертався, – каже один із “беркутівців”. – Думаю, хлопці хотіли б зіграти, але все залежить від наших начальників.”

Легендарний захисник київського “Динамо” та полковник міліції Стефан Решко в інтерв’ю Gazeta.ua заявив, що такий матч можна зіграти після того, як спаде напруга у країні, а зараз він не на часі.

leave a reply