Сьогодні у курортному Миргороді провели чергове засідання сесії міської ради. Вперше за всі роки  його розпочали та закінчили гімном України.

Таке рішення депутати прийняли кілька днів тому, внісши відповідні зміни у регламент своєї робити. Також депутати постановили, що на кожному засіданні сесії міської ради після гімну України має звучати гімн Миргорода.

О 9.00 міський голова Сергій Соломаха відкриває засідання сесії. Починають звучати музика та слова Гімну.

Депутати піднімаються зі своїх місць. У залі засідань чути гомін.  Багато присутніх на засіданні сесії про нововведення не знають.

Після розгляду питань, винесених на сесію у різному, слово бере міський голова. Інформує депутатів, що “Звернення депутатів Миргородської міської ради щодо суспільно-політичної ситуації в країні до Верховної ради України” від 28 січня цього року прокуратура оскаржила у судовому порядку. Депутати місцевої ради не мають повноважень вимагати  відставки уряду, скасування законів Верховної ради від 16 січня 2014 року та вимагати  повернення до Конституції 2004 року.

О 9.45 засідання сесії закривають співом гімну України та Миргорода.

“Я на сесії ходжу часто. Сьогодні  опєшив. Грає гімн і депутати встають. Такого ні сном , ні духом не ждав. Наших совкових депутатів і тих Євромайдан починає міняти”,– говорить Василь Дудченко.

“Так дивись і до європейського рівня мислення дійдемо, а там і до Європейських цінностей”,– коментує його товариш.

leave a reply