У Сумах близько 600 людей прийшли на віче з національними та опозиційними прапорами, а також з плакатами “Не бійся, ти українець”, ” Наша єдність – шлях до перемоги”, “Журналісти, не продавайтесь”, “Вимагаємо звільнити політичних ув’язнених”, “Бій бізнесу ПР” та іншими.

Як пише УНІАН, промовці вимагали притягнути до відповідальності всіх міліціонерів, причетних до побиття протестувальників у Сумах в ніч на 27 січня в Будинку Рад, а також підтримали вимогу негайного повернення до Конституції 2004 року з обмеженням президентських повноважень і формуванням уряду народної довіри.

Учасники віче криками “Ганьба!” також засудили заклики зі східних та південних регіонів до федералізації України.

“Україна повинна зберегти унітарний державний лад, щоб залишитися єдиною державою”, – заявив депутат Сумської облради Микола Клочко.

У свою чергу народний депутат Олександр Бригинець (ВО “Батьківщина”) передав сумчанам поздоровлення від київського Євромайдану.

“У Харкові намагаються створити новий антиукраїнський центр. Це стратегія на розвал України. Тому ми повинні стояти разом по всій країні, поки не переможемо”, – сказав Бригинець.

Після віче його учасники провели протестний марш центральними вулицями Сум.

leave a reply