Народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що повернення до Конституції 2004 року призведе до паралічу влади.

Таку думку він озвучив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Відповідно до Конституції, давайте формувати тимчасову спеціальну комісію. Є проект, який відпрацьовувала Конституційна асамблея. Давайте щось брати за основу”, – запропонував Колесніченко.

На його переконання, повернення до Конституції 2004 року не можливе.

“Це параліч влади і обман наших виборців”, – заявив “регіонал”.

Політик вважає, що “неконституційні дії” в парламенті не будуть підтримані країною.

“Як мінімум, пів-країни відмовиться виконувати незаконні дії і, оперуючи діями опозиції, народ має право на повстання”, – вважає депутат.

Також Колесніченко акцентував увагу на необхідності ліквідувати депутатську недоторканність, зазначивши, що зараз для цього якраз настав час.

Нагадаємо, на сьогоднішньому Народному віче в Києві було озвучено базові положення проекту нової української Конституції, які пропонує опозиція.

Зокрема, лідер фракції “Батьківщина” у Верховній Раді України Арсеній Яценюк зазначив, що в Україні необхідно встановити систему, за якої “президент повинен виконувати волю народу, за якої президента можна відправити в імпічмент, він позбавляється диктаторських повноважень і не має права призначати уряд”.

leave a reply