Глава Харківської облдержадміністрації, один з ініціаторів створення Всеукраїнської громадської спілки “Український фронт” Михайло Добкін обіцяє 200 тис грн за інформацію, яка допоможе встановити, хто вбив активістів Майдану.

“Від імені ВОС Український Фронт оголошую про винагороду в 200т.гр. за інформацію, яка допоможе встановити вбивць(у) активістів майдану”, – написав Він у своєму мікроблозі в Twitter.

Раніше в понеділок в.о. начальника відділу Слідчого управління ГУМВС України в Києві Юрій Залишків повідомив, що правоохоронці змогли встановити точний час смерті активістів Сергія Нигояна, Михайла Жизневского і Романа Сеника. Однак час і місце отримання ними тілесних ушкоджень встановити досі не вдалося, оскільки для цього потрібно знати точне місце, де постраждалі отримали поранення. Таких даних, як і показань свідків, у правоохоронців досі немає.

У понеділок працівники міліції намагалися знайти і допитати свідка, який нібито бачив, як отримав поранення Жизневский, і надав коментар з цього приводу телебаченню. Але за даними людей, які називають себе охороною Українського дому, такої людини серед людей, що знаходяться в будівлі, не значиться.

“У зв’язку з цим ми звертаємося до засобів масової інформації, до громадян з проханням надати будь-яку інформацію, яка сприяла б розкриттю даних злочинів і встановлення істини в цих виробництвах”, – зазначив Залишків

leave a reply