Московський “Спартак” і київське “Динамо” проведуть виставковий матч, приурочений до відкриття нового стадіону москвичів – “Відкриття Арени”. Гра відбудеться 24 липня.

“Наприкінці грудня, що виглядало як приємний новорічний сюрприз, президент московського “Спартака” Леонід Федун звернувся з офіційною пропозицією до свого українського колеги Ігоря Суркіса, щоб київське “Динамо”взяло участь у відкритті нового клубного стадіону, – говорить віце-президент клубу Олексій Семененко. – Природно, що в “Динамо” на таку ініціативу відреагували позитивно.

Адже для будь-якого клубу було б вельми престижно взяти участь у такому заході. І “Спартак”, погодьтеся, цілком міг би запросити до Москви будь-який інший клуб світу, але перевагу віддав саме нашому.

Після того як були узгоджені всі деталі приїзду киян до столиці Росії, клуби підписали офіційні папери. Були деякі нюанси, пов’язані з термінами проведення цього матчу, оскільки перед цим проходитиме чемпіонат світу, а потім стартують чемпіонат України та єврокубки.

Проте все вирішилося позитивно, і “Динамо” пообіцяло, що привезе до Москви найсильніших на цей момент гравців,” – передає слова Семененка “Чемпионат.сom”.

Раніше повідомлялося, що суперником червоно-білих на матчі-відкриття міг стати ” анчестер Юнайтед” або мадридський “Реал”.

leave a reply