У Росії в продажу з’явився спорткар під назвою Tagaz Aquila. Автомобіль зроблений  на таганрозькому заводі ТаГАЗ.

Зовні спорткар нагадує кілька спортивних автомобілів відразу. Тут є щось від Ferrari, щось від Chevrolet Camaro і навіть щось від Porsche. Єдина його явна візуальна відмінність – наявність задніх дверей, тобто спорткар вийшов досить сімейним.

За технічними характеристиками новий автомобіль також вийшов ближче до універсалу, ніж до агресивного спорткару. Під капотом розташувався 1,6-літровий двигун потужністю 107 кінських сил. У комплекті йдуть легкосплавні диски, 5-ступінчаста механічна коробка передач, CD на 1 диск з MP3, AUX, шкіряна оббивка сидінь, ABS, гідропідсилювач керма, подушка безпеки водія, дистанційне відкриття бензобака і багажника та інші корисні додатки.

Шильдик спорткара нехарактерний для російських автомобілів – логотип виконаний у вигляді грізного орла і нагадує логотип Ferarri.

Для гордого звання спорткара технічні можливості автомобіля все-таки досить скромні і більше відповідають критеріям популярних міських седанів. Приміром,  1,6-літровий двигун  потужністю 107 кінських сил має Chevrolet Lacetti.

Вартість російського спорткару – 480 тисяч рублів (близько 108 тисяч гривень).

leave a reply