Міністерство юстиції заперечує інформацію про наявність будь-яких проблем з імплементацією норм прийнятого Верховною Радою закону від 28 січня про скасування законів, прийнятих 16 січня.

“З 2 лютого 2014 закони, прийняті Верховною Радою України від 16 січня 2014 року, втратили свою силу і, відповідно, з цієї дати відновлена ​​попередня редакція положень кодексів і законів, в які раніше були внесені зміни”, – йдеться в повідомленні Мін’юсту в середу.

Також прес-служба Мін’юсту повідомила, що відновило норми законів, які були змінені у зв’язку з прийняттям законів від 16 січня 2014 р., і повернуло їм первісний вигляд

Раніше народний депутат з фракції УДАР Віктор Пинзеник на засіданні Верховної Ради 5 лютого заявив, що фактично норми законів від 16 січня не скасовані, і запропонував парламенту виправити дане техніко-юридичне питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурти з різних країн світу записали особливий альбом для євромайданівців

“Закони, які були прийняті 16 січня і призвели до серйозного загострення конфлікту в країні, не скасовані. Не скасовані за техніко-юридичних проблем, про які було відомо, але, на жаль, на них не хотіли реагувати”, – заявив він на засіданні Верховної Ради в середу.

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада України скасувала низку прийнятих 16 січня законів.

leave a reply