Віктор Павлік не має великих заощаджень і міг би не хвилюватися через коливання долару, але йому не дає це зробити невиплачений до кінця кредит, про це стало відомо від кореспондентів ТСН Особливе на телеканалі 1+1. 6 років тому Віктор Павлік у кредит купив квартиру в одному з престижних мікрорайонів на лівому березі Дніпра. Кредит оформив на 18 років у доларах.

“По старому курсу я б закрив свій кредит, а так виходить ще навіть половини я по часу не виплатив, хоча по грошах я виплатив майже всі гроші”, – говорить Віктор Павлік.

“На сьогоднішній день у мене наука, і велика школа: хай пробачать мені банки, але я своєму ворогу не побажаю брати кредит на те чи інше, тому що це кабала і болото”, – говорить співак.

Кузьма Скрябін кредитів не бере, якщо і є заощадження не великі, то їх у банк не відносить.

“Живу, як жив, то є безвихідь даного моменту і що ти зробиш з ним. Якби у мене був мільйон гривень, то я думав би, що з цим робити, а якщо у тебе пара тисяч цих гривень є, ти просто їх тратиш, просто позбуваєшся їх. Маючи 15-20 тисяч в хаті, я просто ходжу в магазин, нічого не запасаю”, – говорить Кузьма Скрябін.

Асія Ахат ніколи не замислювалася, як взагалі зберігати гроші і останнім часом більш за все переймається Євромайданом.

“Намагаюсь навіть не виходити в місто, про магазин і про зберігання грошей не має мови. Банкам не варто довіряти, треба довіряти собі, а просто дивитись на них, не треба тратити, а просто радіти що вони є”, – говорить Асія Ахат.

leave a reply