“Регіонал” Олег Царьов, відомий своє проросійською політичною позицією щодо розвитку України, чомусь не відправив своїх дочку і сина навчатися у Москві чи Санкт-Петербурзі.

Для освіти своїх дітей він обрав Великобританію, про що свідчать сторінки Олі і Максима Царьових у Facebook, пише Українська правда.

18-річний Максим навчається у Даремському університеті (Durham University) в Англії. А 14-річна Ольга – у школі Gordonstoun у Шотландії.

На сторінках Царьових не так вже й багато доступної інформації. Дочка регіонала Ольга переважно фотографується на тлі граффіті та з білявою подружкою.

А її брат, вочевидь, дуже цінує свою дружбу з таким собі Кирилом Кутаковим, фото з яким прикрашає обкладинку сторінки Максима у Facebook.

Також цікавим є той факт, що дітям гомофоба Царьова подобається група “Placebo”, учасники якої є відкритим геями. Крім того, Оля, вочевидь, є фанаткою Девіда Боуї, який називав себе бісексуалом.

Варто зауважити, що на сайті школи Gordonstoun йдеться про те, що метою їхнього виховання є “творення динамічного та соціально орієнтованого суспільства за допомогою саморозвитку та відповідальності за особисті і корпоративні цілі”. А ще у цій школі виховують громадян світу, що, мабуть, і стало головним критерієм у виборі закладу Олегом Царьовим.

leave a reply