Сьогодні київський “Будівельник” став володарем Кубка України. Це перший трофей команди у сезоні. У фіналі команда Айнарса Багатскіса перемогла БК “Донецьк” 96:88.

Відразу після матчу гравці “Будівельника” традиційно підійшли до сектору ультрас подякувати за підтримку. Після цього пройшла церемонія нагородження. Першими свої медалі отримали гравці “Донецька”.

Центровий Даріуш Лавринович став MVP “Фіналу чотирьох” Кубка України. Коли литовець отримав нагороду, то руками показав, що це заслуга всієї команди.

Гравців “Будівельника” нагородили медалями на синьо-жовтих стрічках. До Дайнюса Шаленги відразу прибігла маленька донечка, а до Лавриновича двоє синів. Даріуш дав хлопцям свою відзнаку найціннішого гравця.

Кубок (теж з синьо-жовтими стрічками) з рук президента Федерації баскетболу України Олександра Волкова отримав капітан “Будівельника” Артур Дроздов і разом з партнерами по команді підняв його під святкове конфеті. Далі команда кілька разів підкинула Багатскіса на руках і зробила пам’ятне фото з кубком і медалями.

Вже 12 лютого “Будівельник” у Києві зіграє черговий матч Єврокубка.

leave a reply