У режиму на сьогодні не вистачає сил, щоб перемогти Майдан без застосування реальної зброї. Таку думку в ефірі Громадського ТБ висловив директор інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

“У правлячого режиму немає внутрішньої сили, щоби здійснити наступ і перемогти, не застосовуючи дуже широкий комплекс засобів вогнепальної зброї і відповідних інших таких нищівних смертельних засобів”, – сказав політолог.

За його словами, влада розуміє, що вона, фактично, на сьогоднішній день вже втратила 12 областей України.

“Вони розуміють, що будь-яка бійня, вона призведе до повного краху їх системи панування, повного краху вертикалі в ось цих 12 областях. І вже почнеться становлення абсолютно таких визвольних структур на заході, які поставлять за мету визволити від бандократії материкову Україну”, – додав Олег Соскін.

Експерт також поділився думкою, що Київ – це сьогодні лінія фронту.

“По одну сторону – області, які вже скинули практично цю бандократію, але разом з тим, за Києвом бачимо Кривий Ріг, Кіровоградську та Черкаську області, де це не вдалось зробити. Таким чином не вдалось замкнути коло народної революції навколо Києва”, – сказав експерт.

При цьому політолог резюмував, що процес двовладдя, який сьогодні перебуває у певному балансуванні, після закінчення Олімпіади у Сочі якимось чином вирішиться.

leave a reply