В Україні мітингувальники продовжують блокувати 37 об’єктів. Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

Такі дані під час брифінгу в середу навела начальник ГУ захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту ГПУ Ірина Зарубинська.

Зокрема, за її словами, на території України до цього часу залишаються захопленими 6 приміщень, де розташовані органи влади та самоврядування.

“Це обласні адміністрації в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській областях, Київська міська державна адміністрація, а також Сокальська райдержадміністрація Львівської області та сесійна зала Полтавської облради”.

“Крім цього, на сьогодні заблокованими залишаються також і інші будинки та транспортні комунікації. Загалом 37 об”єктів”, – повідомила вона.

Зарубинська нагадала про те, що спроби захоплення державних адміністрацій були ще у 6 областях.

“Наслідком таких дій є шкода майна на мільйони гривень. Наразі органами внутрішніх справ за кожним цим фактом відкрито кримінальні провадження. І конкретні суми завданих збитків встановлюються в ході досудового розслідування”, – наголосила прокурор.

Як відомо, прокуратура вимагає від активістів звільнити всі зайняті під час акцій протесту будівлі, погрожуючи суворішими вироками затриманим активістам.

leave a reply