Андрія Іллєнка могли побити через те, що він був ведучий мітингу у Межигір’ї. По це заявив депутат від партії “Свобода” Андрій Мохник.

“Свободівці” називают напад на Іллєнко замахом на вбивством.

Коли взимку сніжка попала в сідниці депутата від Партії Регіонів Ирини Горіної, то це кваліфікували як замах на державного діяча, – розповідає свободівець Юрій Сиротюк. – Тоді допитали тисячі свідків, а зараз досі триває слідство над людьми вину яких зовсім не доведено. Натомість Андрія Іллєнко та адвоката Сергія Кізіна вчора цілеспрямовано били по скронях, в них забиті грудні клітини та обличчя.

За словами Сиротюка публікація в СМІ є достатнью підставою для порушення кримінальної справи. Однак виподок з Іллєнко кваліфікують як хуліганство.

Депутат нагадав, що півроку тому у травні він був на прийомі у міністра Захарченко. Йшлось про численні побиття київських свободівців. Міністр взяв цю справу під свою опіку та назначив головним по ній Валерія Коряка.

Свободівці, які виступили (Мохник та Сиротяк) не вірять, що ці справи вдасться довести до кінця при теперішньому міністрі.

Також виступив Олексій Кайда. Він перерахував випадки терору проти свободівців за останні місяці. Серед них підпали автомобілів у Житомирі, Харкові, Херсоні та Києві.

leave a reply: