Економіст та політолог Олег Соскін переконаний, що Україна має повернутися до парламентської-президентською форми правління. Про це він розповів у коментарі Gazeta.ua.

“Якщо Янукович повернеться до парламентсько-президентської республіки 2004-го року та відправить Азарова у відставку, то продовжить собі термін перебування на півроку. Янукович може бути і до 2015-го року, якщо у нього не трапиться мозкового затьмарення, то може собі лежати у Межигір’ї”, – розповів Соскін.

Він зазначив, що саме з парламентсько-президентською формою правління парламент почне потроху працювати.

“Варто повернутися до парламентсько-президентської республіки, тому що кожен новообраний президент у нас гірший за попередника. Потрібно, щоб президент не був таким сильним. Тим паче Януковича обирали за Конституцією 2004-го, а він править за Конституцією 1996-го року”, – розповів він.

Експерт зауважив, що протягом наступного року опозиція має підкріплювати свої слова реальними справами.

“Цілю наступного року для опозиції має бути наступ та реформи, а не базікання. Треба відповідати за свої слова, підкріплювати їх реальними справами. Сказали, що відміните податок – відміняйте. Сказали людям, що дасте можливість працювати, займатись бізнесом і підприємницької діяльністю – виконуйте. Опозиції варто врахувати досвід “помаранчевих бджолярів”, – додав експерт.

 

leave a reply: