Заява Міністерства охорони здоров’я України про задовільний стан здоров’я побитої 25 грудня активістки і журналістки Тетяни Чорновол є неправдивою. Про це “Радіо Свобода” заявив її чоловік Микола Березовий. У повідомленні прес-служби відомства йшлося, що Тетяні Чорновол була запропонована виписка, але “пацієнтка категорично відмовилася”.

“Про яку виписку може йтися, якщо в неї температура постійна, якщо вона проходить десять метрів – і починає кружитися голова, і вона ледь не падає?” – зазначив Микола Березовий.

“Коли ми кажемо, що її стан нормалізувався, то треба розуміти, що він став трохи кращий від того, яким був пару днів тому, коли він був взагалі жахливим. А до нормального стану – ще величезна дистанція”, – додав чоловік Тетяни Чорновол.

6 січня прес-служба Міністерства охорони здоров’я України проінформувала, що стан здоров’я журналістки Тетяни Чорновол, яка постраждала внаслідок побиття 25 грудня 2013 року, є “стабільним та задовільним”. Нагадаємо, в ніч на 25 грудня на Бориспільській трасі невідомі жорстоко побили журналістку і громадську активістку Тетяну Чорновол після того, як переслідували її машину і зіштовхнули її з траси. За фактом побиття Тетяни Чорновол слідчим відділом Бориспільського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Згодом воно було перекваліфіковано на нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

leave a reply