Відеозапис з камери, яку було вмонтовано в шолом Міхаеля Шумахера, свідчить про те, що перед падінням він з власної волі залишив межі траси.

Таку заяву зробив у французькому Альбервіллі прокурор Патрік Квінсі, який веде розслідування інциденту.

За його словами, цю інформацію також підтверджують слова членів сім’ї гонщика.

Крім того, юрист виключив порушення з боку адміністрації лижного курорту Мерібель.

“Існують прийняті у Франції стандарти безпеки, розмітки траси. Проведені нами перевірки показали, що ці стандарти були дотримані”, – заявив прокурор.

Також він додав, що вивчивши зйомки з камери, яку було вмонтовано в шолом гонщика, не зміг визначити його швидкість.

“Шумахер переїхав за обмежувач Червоної траси і в цей момент він наткнувся на камінь, після чого спіткнувся, впав і скотився на 350 метрів. Тіло було виявлено нами в 9 метрах від краю траси. Ми перевіряємо лижі Шумахера, його шолом. Але можна сказати з упевненістю, що якісь дефекти в амуніції не могли вплинути на інцидент. Точну швидкість ми не знаємо, але можемо сказати, що вона була досить повільною. У будь-якому випадку швидкість не дуже важлива. В даний момент ми розглядаємо питання про те, чи були які-небудь порушення в заходах безпеки на трасі, чи є в падінні вина гірськолижної станції, яка обслуговує трасу. На сьогоднішній день можна лише сказати, що всі покажчики на трасі були встановлені вірно”, – сказав Квінсі.

За його словами, для розслідування знадобитися ще деякий час.

“Це близько двох тижнів. Можу сказати, що наша судова інстанція розглядає більше 50 нещасних випадків на рік, тому ми знаємо, як працювати. Отже не варто сумніватися у професіоналізмі наших експертів”, – заявив він.

Нагадаємо, Шумахер серйозно постраждав у французьких Альпах. Він упав і вдарився об вкрите снігом каміння під час катання на лижах з сином та друзями.

У лікарні обстеження виявило у Шумахера крововилив у мозок.

За словами медиків стан спортсмена залишається стабільно критичним.

leave a reply: