Школярка Ольга Левицька з Луцька 6 січня перед Різдвом заробила 500 грн, продаючи кутю. Стільки ж планує вторгувати 13 січня, напередодні Старого Нового року.

“Кутею торгую другий рік, – розказує Левицька. – Торік заробила за усі різдвяні свята майже 2 тисячі гривень. Крім куті, продавала лущені грецькі горіхи, мак, мед, сушені груші і яблука. Останні беруть на узвар”.

Вчиться в 10 класі. Під час зимових канікул допомагає торгувати на ринку мамі. Продає овочі і фрукти на центральному ринку в Луцьку.

“З 3 по 5 січня мама торгувала сухою кутею. Пшеницю купляли мало, хоч ми просили всього 2 гривні за стакан. У супермаркетах кілограм крупи пшеничної або перловки продавали за 3,5-4 гривні. 6 січня вранці замочила кілька кілограм пшениці. Коли вона набрякла, зварила. Упакувала в каструлі, поставила у термосумку. На базар батько відвіз машиною. Варену розібрали за 3 години. Купували по 2-3 стакани”, – зазначила дівчина.

Каже, конкуренція була високою.

“Кутю перед Різдвом продавали майже на кожному прилавку. Але у дітей купляли краще, ніж у дорослих. Дехто ціну скидав, чашку куті за 4 гривні пропонував, а там майже 2 стакана. Варену купують краще, бо люди лінуються самі її готувати. Дехто навіть шукає уже порізані горішки і перетертий на кавомолці мак. Вдома варену кутю можна розігріти у мікрохвильові, додати меду, родзинок, горіхів і маку. А можна просто змішати з солодким узваром чи сиропом”, – розповіла Левицька.

Дівчина знає 6 рецептів куті.

“До куті можна додавати не тільки родзинки, але й курагу або чорнослив. Дехто ріже туди свіжі яблука, додає банани та мандарини. Але таку кутю треба швидко їсти, щоб фрукти не зіпсувалися, – розказує Левицька. – Мама навчила мене готувати кутю ще в 5 класі. Якщо не любите грецькі горішки, замініть їх на мигдаль чи кеш’ю. Останні горішки м’якші. Щоб не витрачати час на їхнє подрібнення ножем, просто покладіть горішки у пакетик і зверху побийте молотком, яким відбивають м’ясо. Мед або варення краще класти у щойно зварену пшеницю. Не переборщіть. Кутя має бути в міру солодкою. Смаку їй нададуть фрукти і сухофрукти”.

13 січня торгуватиме кутею зранку.

За словами Левицької, набір продуктів для куті на цьогорічні Різдво, Старий Новий рік і Водохреще обійдеться майже у 60 грн.

“Три стакани вареної куті обійдеться у 9 гривень, стакан маку і горіхів – по 7 гривень, 200 грамів родзинок – 7-8 гривень. Півлітра меду – 30 гривень”, – говорить Ольга.

leave a reply