Хмельницька родина зробила бізнес на крадіжках - POLSKA УКРАЇНА

Батько у розшуку, а син і зять – під арештом. Так закінчилися родинні заробітки хмельничан на Тернопільщині.

Про це повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Чоловік, жінка, син і зять із Камянця-Подільського “гастролювали” по пяти районах Тернопільської області – Чортківському, Борщівському, Бучацькому, Гусятинському та Монастириському. За два місяці здійснили майже півсотні крадіжок.

“У Чорткові злодії украли автомобіль “Жигулі”. Причому не тільки викрали його, а й перебили номери і вже готували машину до продажу, – розповів керівник прес-служби обласної міліції Петро Колісник. – Усі в цій родині – безробітні. На життя заробляли тим, що крали із квартир, підвалів і гаражів багатоповерхівок. Діяли вночі, приїжджали своїм вантажним бусом під дім і виносили усе, що потрапляло під руку. Забирали картоплю, моркву, капусту, консервацію, мотори, велосипеди, усю можливу техніку. А потім продавали награбоване на базарі”.

Зважаючи на кількість крадіжок, правоохоронці запідозрили, що діє група зловмисників.

“На такі справи ходять або “друзі по колонії”, або родичі. А в цій родині – люди раніше судимі” – повідомив Колісник.

Грабіжників виявили у селищі Скала-Подільська Борщівського району.

“Міліціонери проводили відпрацювання,зупинилися перевірити, що пізно вночі привело водія автівки з номерними знаками іншого обласного центру до Скали. В салоні буса застали жінку. Вона помітно нервувала, коли пояснювала, хто вона і що тут робить. Та й не дивно: фургон був заповнений награбованим, а родичі ось-ось мали повернутися із нової “справи”, – пояснив Петро Михайлович. – Правоохоронці їх дочекалися. Щоправда, голова сімейства зрозумів, що сталося, і втік. Його оголосили у розшук. А сина і зятя взяли під арешт”.

leave a reply