У ці хвилини в Черкасах біля Центру дитячої та юнацької творчості близько 30 міліціонерів перешкоджають показу фільму “Відкритий доступ”. Одна з частин фільму оповідає про “Межигір’я” – маєток, де живе Президент України. Серед присутніх на показі фільму і активістка руху “Стоп цензурі” Наталя Соколенко.

У ці хвилини виступає Наталія Соколенко, яка розповідає, про що йдеться в документальному альманасі, розповідає про держдачу та про те, як вона опинилася у власності Януковича. Також Соколенко розповідає про переваги Закону “Про доступ до публічної інформації”.

На заході присутні керівники обласних партійних організацій “Батьківщини” та “УДАРу” Анатолій Бондаренко та Віталій Іляшенко відповідно.

Наталя Соколенко каже, що якщо не вдасться подивитися фільм біля ЦДЮТ, мітингувальники перейдуть в інше місце.

Щойно відбулася сутичка. Коли Віталій Іляшенко ніс апаратуру для показу фільму, міліція взяла його в кільце. Люди почали його захищати і витягли з оточення. Проте міліція наполегливо перешкоджає встановленню апаратури. Організатори просять черкащан по можливості прийти на показ фільму, щоб їх переважаюча більшість зламала опір міліціонерів.

leave a reply