У Пшонки замолюватимуть гріхи в ченців Московського патріархату - ЗМІ - POLSKA УКРАЇНА

У Генпрокуратурі України відкрилася церква.

“У суботу, 11 січня, о 8 ранку, поки народ на Майдані готувався до Народного віче, в Генеральній прокуратурі України урочисто відкривали церкву. Вона розташувалася на 10 -му поверсі будівлі. Церква – Московського патріархату. Тепер будь-який прокурор, не відходячи від робочого місця, зможе помолитися Богу, як і попросити Бога відпустити йому гріхи”, – повідомило джерело.

Нагадаємо, про те, що в будівлі Генеральної прокуратури України буде відкриватися церква, – про це генпрокурор Віктор Пшонка повідомив своїм підлеглим на розширеній нараді ще торік . Відкриття у відомстві церкви підлеглі не оскаржували, задавши тільки уточнююче питання: “Чому церква Московського патріархату, якщо у відомстві працює багато людей іншої віри “

Відповідь на це питання прокурори не отримали, а саме питання генпрокурору явно не сподобалося, як і вихід інформації (про спорудження в Генпрокуратурі церкви) в ЗМІ, – повідомило джерело.

Відомо, що Генеральний прокурор України, разом з Президентом України, завжди відвідує урочисті молебні, і що це вже не перша церква, до якої “доклав руку” Пшонка.

На знімку: Церква в районі столичного пологового будинку № 5, яку побудував Генпрокурор України Віктор Пшонка, і табличка на стіні цієї церкви.

leave a reply