Пацієнти з такими ушкодженнями мозку як у Міхаеля Шумахера мають шанси на одужання у 40-45 % випадків. Про це розповів французький професор, завідувач відділенням реанімації госпіталю, де лежить у комі Міхаель Шумахер, Жан-Франсуа Пайен.

Лікар зазначив, що це всього лише статистика. Він сам вважає, що легендарний автогонщик зможе видужати після небезпечної травми, оскільки він вже переніс дві складні операції, інформує ТСН.

Раніше відомий німецький нейрохірург Уве Клер висловив думку, що автогонщик може залишатися в комі протягом найближчих декількох тижнів і навіть місяців.

Учора семиразовому чемпіону “Формули-1” виповнилося 45 років. Біля будівлі лікарні зібралися його прихильники, одягнені в червоний колір команди Ferrari.

Нагадаємо, що він отримав черепно-мозкову травму 29 грудня, коли катався на гірських лижах у французьких Альпах. Однієї із причин нещастя називають взяті напрокат лижі, котрі не відстебнулися при падінні. Слідчі вилучили камеру на шоломі Міхаеля Шумахера, в якому він катався. Зараз вони вивчають запис, щоб встановити причини події.

За оцінками медиків, стан пацієнта критичний, якщо він виживе, то наслідки травми залишаться у нього на все життя.

Нагадаємо, що у Шумахера серйозно пошкоджений головний мозок.

leave a reply: