У мережі з'явилося криваве відео з місця побиття Луценка - POLSKA УКРАЇНА

У мережі з’явилося відео з місця подій, які відбулися вчора, 10 січня, біля Києво-Святошинського суду у Києві. На кадрах — закривавлений екс-міністр МВС Юрій Луценко.

Нагадаємо, вчора під час винесення вироку у справі “васильківських терористів” група активістів на чолі з народними депутатами під прапорами ВО “Свобода” пікетували приміщення Києво-Святошинського суду.

Частина пікетувальників заблокувала виїзди з внутрішнього двору суду та прилеглі до приміщення вулиці, аби не пропустити службовий автомобіль.

Під Святошинським РВВС у Києві “Беркут” побив Юрія Луценка. Під час блокування людьми автобусів з “Беркутом” хтось почав штовхати один з них. У цей момент з автобусу вискочили правоохоронці, які почали бити людей, що стояли поруч.

ФОТОРЕПОРТАЖ: “Беркут” побив Юрія Луценка та ще одну людину

Юрію Луценку розбили голову, як мінімум ще одній людині завдали травм. Екс-міністр МВС знаходиться у реанімації. Прокуратура розпочала кримінальне провадження за статтею “Перевищення службових повноважень”.

Столична міліція розпочала декілька кримінальних проваджень за фактами хуліганства, насильства щодо працівників правоохоронних органів та втручання в діяльність судових органів.

leave a reply