У приміщенні Київської міської ради невідомі проникли у комору, де зберігалася нагородна продукція (медалі та посвідчення до них, грамоти та подяки). За словами співробітників управління кадрової роботи і нагород апарату КМДА, частину пакунків з медалями було вилучено з комори, де вони зберігалися, і розкидано в сусідніх приміщеннях та на сходах.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

“Технічні працівники виявили, що двері до комори, в якій зберігалася нагородна продукція, відкриті. Коли ми прибули на місце – побачили, що замок зрізаний, все перевернуто, відсутня значна кількість медалей. Згодом завдяки нашим співробітникам ми знайшли в коморі їдальні близько 100 коробок з медалями та посвідченнями. Наразі ми наводимо лад, розбираємо сміття, аби мати змогу скласти ці нагороди, перерахувати їх та визначити, що зникло”, – розповіла заступник начальника відділу нагород Валентина Бебко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завтра біля будівлі КМДА встановлять ще одне фортепіано

У коморі відділу нагород зберігалися медалі як часів СРСР, так і часів Незалежної України. Серед них: медалі “Ветеран праці”, медалі, виготовлені з нагоди 1500-річчя Києва, медалі, виготовлені до 50-річчя визволення України від фашистських загарбників, а також медалі, виготовлені з нагоди 50-річчя перемоги у ВВВ.

У відділі нагород зазначають: аби перерахувати кількість медалей, що залишилися, та оцінити збитки, необхідно щонайменше тиждень.

leave a reply