“Ударівець” Сергій Сабов, який брав участь у блокуванні виїзду автобусів спецпідрозділу “Тигр” з Василькова на Київ 9 та 10 грудня та був допитаний у Василькові, розповів, що слідству дали наказ не виконувати закон про “амністію”.

Він розповів “Українській правді“, що допит розпочався о 17.00 та тривав більше двох годин, у ході якого йому вручили повідомлення про підозру.

“Там є більше 20 осіб, які проходять у справі, у різних статусах: є свідки, обвинувачувані. І найближчим часом усі будуть притягнуті по цій справі, хто у якій ролі”, – розповів Сабов.

За його словами, активізація справи відбулася тому, що слідчі отримали команду згори.

“Слідство взагалі чекало, що цей закон (про припинення переслідувань мітингуючи – ред.) буде працювати. Але прийшла команда, що закон не працює, і людей треба притягати до відповідальності”, – заявив Сабов.

Політик вважає це тиском на нього та на його сім’ю. За словами Сабова, поки не було розмов про застосування щодо нього якогось запобіжного заходу.

“Поки про це не говорили, бо ми з лінією захисту подали клопотання, які стосуються цього повідомлення про підозру. Вона оформлена не в повному обсязі, не визначено, в чому мене конкретно звинувачують, що конкретно там відбувалось… Тобто не ясно в чому і на основі чого мене конкретно звинувачують”, – розповів “ударівець”.

Як відомо, 10 грудня у Василькові розігнали людей, які блокували виїзди спецпідрозділам “Тигр”, і дозволили спецпризначенцям виїхати.Після цього активісти ще раз спробували заблокувати автобуси на Одеській трасі, однак їхні машини відтягнули у кювети, а колеса прокололи.У міліції заявили, що колона автобусів із військовослужбовцями внутрішніх військ рухається з Василькова на Київ “для заміни особового складу”. Санкція ч.1 статті 279 КК передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

 

leave a reply: