Київська міська держадміністрація заборгувала ПАТ “Київенерго” 151,6 тисячі грн за електропостачання будівлі на вул. Хрещатик, 36 у грудні 2013 року. Про це повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі “Київенерго”.

“Київенерго” щомісяця проводить звірку розрахунків за спожиті енергоносії і в разі наявності заборгованості компанія направляє відповідне попередження… Подальші дії з урегулювання заборгованості визначаються на підставі підписаних договорів”, – зазначили в компанії.

У прес-службі “Київенерго” не прокоментували, чи зверталися представники Київради та КМДА з пропозицією відключити (обмежити) енергопостачання будівлі мерії або ж із поясненнями щодо боргів. У “Київенерго” також не уточнили, чи планують відключати будівлю мерії від електропостачання, зазначивши, що керуватимуться чинною нормативно-правовою базою.

За даними “Київенерго”, Федерація профспілок України (ФПУ) не має боргів за енергопостачання своєї головної будівлі (майдан Незалежності, 2) і Міжнародного центру культури та мистецтв (Жовтневий палац, вул. Інститутська, 1).

“Наразі електропостачання, теплопостачання і гаряче водопостачання зазначених будівель (Хрещатик, 36; майдан Незалежності, 2; Інститутська, 1 – ІФ) здійснюються в повному обсязі”, – повідомили в компанії.

У “Київенерго” зазначили, що не мають об’єктів вуличного освітлення, тому відключення освітлення майдану Незалежності та прилеглих вулиць 6 і 7 січня не має стосунку до цієї компанії.

Як повідомлялося, з 1 грудня 2013 року будівлю київської мерії, головну будівлю ФПУ і Жовтневий палац частково займають протестувальники.У київській мерії протестувальники займають колонну залу й деякі коридори, проте вони не заходять до кабінетів, пропускають співробітників КМДА, апарату “Київради” на їхні робочі місця.У використовуваних протестувальниками будівлях уже відключали електропостачання, водопостачання і опалювання, 6 і 7 січня було відключено освітлення майдану Незалежності та прилеглих вулиць.Комунальники називають це технічними збоями, у свою чергу протестувальники вважають відключення комунікацій “провокаціями” та цілеспрямованим психологічним тиском.

leave a reply: