Серіал "Пуститися берега" двічі нагородили "Золотими глобусами" - POLSKA УКРАЇНА

“Пуститися берега” визнали кращим драматичним телесеріалом на церемонії вручення премії “Золотий глобус”, що проходила в Лос-Анджелесі.

“Пуститися берега”, показ якого завершився восени 2013 року, раніше кілька разів висувався на “Золотий глобус” в номінації “кращий драматичний серіал”, проте нагороди діставалися іншим претендентам. У 2014 році на “Золотий глобус” в категорії “кращий драматичний телесеріал” крім “Пуститися берега” претендували: “Абатство Даунтон”, “Гарна дружина”, “Картковий будиночок” і “Майстри сексу”.

Брайан Кренстон, який зіграв Уолтера Уайта в серіалі “Пуститися берега”, отримав “Золотий глобус” в номінації кращий актор драматичного телесеріалу. Кренстон за цю роль висувався на “Золотий глобус” чотири роки поспіль, проте лише зараз отримав нагороду.

Кращою актрисою в драматичному телесеріалі була визнана Робін Райт за роль в “Картковому будиночку”. У категорії “кращий комедійний серіал” переміг “Бруклін 9-9”. На премію в цій номінації також претендували: “Теорія Великого вибуху”, “Дівчатка”, “Американська сімейка” та “Парки і зони відпочинку”.

Премія “Золотий глобус” присуджується роботам як у галузі кіно, так і телебачення. У “Золотого глобуса” існує поділ за жанрами – на драматичні і комедійні фільми/серіали. Премії в акторських номінаціях вручаються окремо для теле- та кіноробіт драм і комедій.

leave a reply