П'ятьох ювелірів, які вижили під час пожежі на "Хартроні", можуть скоро виписати - POLSKA УКРАЇНА

П’ятеро працівників Харківської ювелірної фабрики, які отримали опіки під час пожежі на території ПАТ “Хартрон” (Харків) у приміщеннях, які використовуються фабрикою, можуть бути виписані з лікарні вже наступного тижня, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

“У лікарні (швидкої і невідкладної допомоги ім. А. Мещанінова, де перебувають потерпілі – Ред.) відзначили, що стан хворих задовільний, що дає надію на швидке їхнє одужання”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

В інформації також наголошується, що ще один потерпілий, який отримав травми при падінні з вікна, переведений для подальшого лікування та реабілітації в Інститут патології хребта та суглобів ім. Н. Ситенка.

Стан сьомого потерпілого (чоловіка, який потрапив в лікарню у важкому стані і був прооперований у той же день), оцінюється як стабільний, з поліпшенням.

“У відділенні реанімації він залишиться до понеділка з метою інтенсивного спостереження”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Як повідомлялося, в середу, 8 грудня, в будівлі на території ПАТ “Хартрон” у приміщеннях, які використовуються Харківської ювелірної фабрикою, сталася пожежа. Рятувальникам вдалося вивести з будівлі 22 людей, вісім осіб загинули, семеро постраждали. За інформацією прокуратури, в момент пожежі на робочому місці перебувало близько 200 осіб.

Причина пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюються.

Відомості про подію внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей). Досудове слідство проводить міліція. З числа працівників прокуратури Харкова призначені процесуальні керівники. Керівництво прокуратури Харківської області взяло на особливий контроль хід досудового розслідування.

leave a reply