Начальник Тростянецької державтоінспекції Віктор Михайличенко в’їхав у паркан жительки селища Тростянець по вулиці Малиновського. Керував автомобілем “Фольцваген туарег”. Подія сталася близько восьмої вечора на Різдво. Чиновник поламав залізний паркан, та спинився біля дерева у саду. За собою в болоті лишив глибоку колію.

“Він вийшов з машини впав у болото. Чи був п’яний ніхто й не зрозумів, бо швидко зник від тої машини, – розповідає місцевий житель, називатись відмовляється. – Люди з усієї вулиці зібралися, дехто знімав на мобільні телефони. Машину тягнули тракторами до одинадцятої вечора. Вона застрягла в болоті. В цій хаті живе вчителька англійської мови 54-річна Людмила Шевчук.”

Кажуть чиновник вже з нею домовився, що паркан відремонтує, а жінці виплатить компенсацію.

“Скарг від місцевих жителів на зіпсований паркан немає, – розповідає начальник тростянецького райвідділу Ігор Соломон. – Вже зранку до мене телефонують журналісти. Й одразу говорили, що то взагалі я в’їхав у паркан. Жінка, в якої постраждав двір розповіла, що за кермом була дружина чиновника Світлана Михайличенко. Вона просто не справилась з кермуванням.”

leave a reply: