Печерський районний суд Києва відмовив у звільненні “в’язню Банкової” Ярославу Притуленку“. Про це у своєму Twitter повідомив депутат від “Батьківщини” Андрій Шевченко, пише “Українська правда“.

За його словами, судя Христина Гладун послалась на те, що закон про припинення переслідування  учасників мирних зібрань має нечіткі формулювання.

“У даний час в рамках чинного законодавства не передбачено механізму реалізації закону (про амністію учасників Євромайдану – ред.), на який посилаються адвокати Притуленка, що в даний час робить неможливим застосування його на практиці”, – прояснив прокурор в процесі Олег Федорчук, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Нагадаємо, Притуленка затримали 1 грудня під час подій на Банковій. На саме засідання суду у середу Притуленка не привезли. Підтримати його під стіни суду прийшли кілька сотень людей та народні депутати.

Притуленко залишився останнім із затриманих під Адміністрацією Януковича, якого ще не випустили на волю всупереч ухваленому закону про “амністію” учасників протесту.

Раніше на нечіткість формулювань закону про припинення переслідувань учасників акцій протесту заявляв і генпрокурор Віктор Пшонка, який сказав, що не знає, як його виконувати. У середу опозиція домовилась із генпрокурором про створення робочої групи для напрацювання механізму реалізації цього закону.

leave a reply: