Вперше Smart Forjeremy був представлений в Лос-Анджелесі в 2012, а вже на Шанхайському автосалоні-2013 компанія Smart заявила про запуск у серію крилатого концепт-кара.

Незвичайний вигляд малолітражного автомобіля створив модельєр одягу Джеремі Скотт. Найбільш пізнаваною рисою нового автомобіля стали крила з скловолокна з вбудованими задніми ліхтарями. Серійний варіант в цілому повторює концепт, але трохи “збіднів”: були зменшені крила, зникло хромування, надавали автомобілю певний лиск і колеса стали “пролетарскими”. Салон Smart Forjeremy, що випускається поки що в обмеженій кількості, оздоблений білою шкірою.

У Німеччині модель буде продаватися в трьох варіантах: з 100-сильним бензиновим двигуном та електромотором потужністю 75 або 82 кінські сили, що комплектується літій-іонними акумуляторами ємністю 17,6-кіловат-години. Найдоступнішим варіантом стане бензиновий Forjeremy, оцінений на ринку Німеччини в 33 тисячі 300 євро. Спецверсія з 75-сильним електромотором обійдеться покупцям в 34 тисячі 800 євро, а з 82-сильним – в 40 тисяч 600 євро.

leave a reply: