Комендант київського Євромайдану народний депутат від фракції “Батьківщина” Андрій Парубій від імені мітингарів звертається до столичної міліції з проханням розблокувати вулиці, які перекрили правоохоронці.

Про це він сказав у коментарі Gazeta.ua.

“Міністерство внутрішніх справ заблокувало Грушевського та низку прилеглих до урядового кварталу вулиць. Водночас Україні повідомляють, що Майдан перешкоджає пересуватися Києвом. Але через будь-яку барикаду всі охочі можуть пройти на Майдан. Натомість по Грушевського вони ходити не можуть. Я, коли іду до готелю “Київ”, змушений на кожному з чотирьох блокпостів показувати депутатське посвідчення. Тільки завдяки цьому можу пройти”, – зауважив Парубій.

За його словами, на Майдані не чули скарг від киян про те, що мітингарі їм заважають.

Він наголосив, що, навпаки, мешканці столиці приходять, аби взяти участь у мітингах та принести їжу.

Політик також розповів, що новорічна ніч на Майдані пройшла без суттєвих ексцесів.

Парубій повідомив, що режим охорони на той час був послаблений, тому охоронці не реагували на людей на підпитку і виводили за периметр лише неадекватних.

“Хоча один хлопець виліз на ялинку. Вимагав, щоби на сцені приглушили звук і передали йому прапор Партії регіонів. Хотів його спалити. Хлопець був у збудженому емоційному стані. Наші люди п’ять годин стояли під ялинкою, тримали розгорнуті намети, аби його зловити, як він, не дай Бог, впаде. І викликали МНС. Але його зняти вдалося нашій самообороні. Двоє альпіністів піднялися, посадили його собі на плечі, прив’язали і спустили вниз”, – розповів комендант.

leave a reply