Свій перший костюм Карлcона Олег Деребченко із Вінниці придбав торік за порадою товариша. Він має власний бізнес у Києві, а у вихідні і свята розважається тим, що виходить на вулиці переодягненим в костюми.

“Чим яскравіший костюм, тим більше людям хочеться сфотографуватись. Цього року популярно сфотографуватись з конем”, – розповідає він.

За фото бере у середньому від 15 до 25 грн.

“З дітей менше, з дорослих більше. Буває, підходить доросла тітка, просить взяти її на руки для фото. Беремо, але як велика вага – прошу подвійну ціну”, – зазначив Деребченко.

Каже, найбільше просять сфотографуватися діти, коли йдуть на новорічну ялинку.

“Але біля самих ялинок стояти не вигідно, бо там купа розваг. Краще стояти на зупинках тролейбусу чи трамваю по дорозі до ялинок. Охоче люди фотографуються і на вокзалах. Вибігають прямо з автобусів”, – каже чоловік.

Костюми замовляє з Китаю. В середньому одяг з об’ємною головою обійдеться у 700-800 грн.

Каже, відробляє костюм за день. Для заробітків радить мати хоча б п’ять костюмів. Прати їх потрібно раз на три дні, бо хутро сильно забруднюється.

“У новорічну ніч ми з братом на двох заробили близько 3 тисяч гривень. Так за день в середньому маємо до 900 гривень. Щоб не змерзнути, добре кутаємось. Наприклад, зараз стою в трьох носках, між ними шар паперу та целофановий пакетик. Зберегти ноги в теплі в таких костюмах найпроблемніше. Маю кілька светрів та футболок. Постійно стараюся ходити”, – підсумував Деребченко.

leave a reply: