Народний депутат України Віктор Балога заявляє про багатокілометрові черги в пунктах пропуску на українсько-словацькому кордоні. Про це він повідомляє у своєму депутатському зверненні до прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

“Останнім часом на українсько -словацькому кордоні склалася дуже напружена ситуація з пропуском українців, громадян інших країн ЄС у напрямку Словаччини . Багатокілометрові черги на пунктах пропуску “Ужгород -Вишнє Німецьке “і “Малий Березний- Убля” створюють значні незручності та перешкоди при перетині кордону”.

За словами депутата, причиною черг є штучне затягування при оформленні документів з боку словацьких митників та прикордонників. На його думку, такий стан речей є неприйнятним для наших громадян і тому вимагає термінового реагування з боку українського уряду. Враховуючи вищенаведене, Балога просить Азарова невідкладно дати відповідні доручення та вжити заходів з метою вирішення цієї проблеми відповідно до укладених міжнародних договорів.

Крім того, Віктор Балога звернувся до посольства Словаччини в Україні з проханням не ігнорувати звернення українців і негайно втрутитися в ситуацію на українсько-словацькому кордоні.

leave a reply