Учасники Автомайдану, які напередодні пікетували помешкання міністра освіти Дмитра Табачника, насправді провели акцію під квартирою, яка жодним чином не пов’язана з главою МОН.

Про це заявив організатор Автомайдану Дмитро Булатов на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора була поїздка на Ярославів Вал до міністра Дмитра Табачника, На жаль, ми промахнулися. Інформація (про адресу Табачника) була отримана від одного з депутатів. Автомайданівці шкодують про допущену помилку… Від імені всього Автомайдану ми просимо мешканців квартири (вул. Ярославів Вал, 28) пробачити нас за заподіяну моральну шкоду і незручності”, – зазначив він.

Також Булатов додав, що мета акції – “захищати життя, здоров’я і законні інтереси людей”.

“У разі допущеної помилки ми готові на вимогу мешканців квартири нести чергування біля їхнього під’їзду цілодобово  – охороняти і захищати їх стільки, скільки необхідно”, – підкреслив організатор акції.

У коментарі Українській правді Булатов зазначив, що інформацію про адресу Табачника учасники акції отримали від одного з  народних депутатів. Чому вийшла помилка з адресою, ще буде з’ясовуватися, каже він.

У свою чергу мешканка квартири, під дверима якої Автомайдан влаштував пікет, заявила, що живе у будинку з 1996 року і ані у ньому, ані у цій квартирі Табачник не мешкав.

Як відомо, напередодні активісти Автомайдану пікетували будинок на Ярославовому Валу, 28, де за даними  активістів знаходилась двоповерхова квартира міністра освіти Дмитра Табачника.

leave a reply