Для російського гумориста Михайла Задорнова, який назвав українців “єврохохлами”, було б “багато честі”, якби на його образи відреагувало Міністерство закордонних справ України.

Так прокоментував антиукраїнські висловлювання Задорнова речник МЗС України Євген Перебийніс, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

“Для Задорнова було б багато честі, якби на нього відреагував цілий МЗС. Але, як громадянин, я можу сказати, що навіть таким, так сказати, сатирикам, потрібно уважно стежити за межею, що відокремлює гумор від образи цілого народу” , – сказав Перебийніс.

За словами Перебийніса, висловлювання Задорнова на адресу українців викликають “відразу” у громадян України.

Нагадаємо, раніше в ефірі російського Радіо Неформат Задорнов поцікавився, “чи не розбігся ще в Україні євромайдан з єврохохлами”. ” Єврохохли так звані… вони нас звинувачують, що Росія робить Україну колонією. Яка колонія може бути з країни, яка нічого не виробляє”, – заявив Задорнов.

У квітні минулого року МЗС України відреагував на висловлювання російського телеведучого Івана Урганта. Останній в ефірі телепередачі заявив: “Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села” . Після цього, в департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України повідомили, що сповістили російських колег про неприпустимість подібних висловлювань на державному телеканалі Росії. Також зажадали від Першого каналу дати оцінку інциденту.

У підсумку Ургант приніс свої вибачення українцям.

leave a reply: