"Майдан" вимагає, щоб Лутковська дала оцінку діям міліції біля Святошинського суду - POLSKA УКРАЇНА

Громадянька платформа “Майдан” просить омбудсмена засудити дії “Беркуту” біля Святошинського РВВС.

Громадянська платформа “Майдан” закликає уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерію Лутковську максимально швидко вивчити обставини події 10 січня біля будівель Святошинського районного суду та Святошинського РВВС і дати їм об’єктивну оцінку.

Громадянська платформа “Майдан” категорично засуджує невиправдане застосування сили проти громадських активістів. “Подібні дії не тільки посилюють протистояння і провокують введення міжнародних санкцій проти України, а й відволікають увагу від вирішення нагальних проблем – зокрема, від якості роботи державної влади та підвищення рівня життя громадян. Влада повинна розуміти, що не в протистоянні з громадянським суспільством, а лише у співпраці з ним вона може реально виконувати свої функції на благо українського народу. Все, що посилює розкол у суспільстві, йде на шкоду Українській державі і народу України” – йдеться у повідомленні на сайті спільноти.

Нагадаємо, що увечері 10 січня біля будівель Святошинського районного суду та Святошинського РВВС відбулися зіткнення між бійцями підрозділу “Беркут” і групою опозиційно налаштованих активістів. За різними даними постраждало приблизно 5 осіб – серед них колишній політичний в’язень Юрій Луценко, який намагався протистояти сутичкам.

leave a reply