Лікарка з Донецька виставила в Києві свої мальовничі пейзажі в теплих тонах - POLSKA УКРАЇНА

В столичному Музеї сучасного мистецтва до 19 січня проходить виставка картин художниці Наталії Шиптуховської. Експозиція має назву “Всесвіт — мій океан”. За концепцією, вона закликає переступити через одноманітність і сірість буття, побачити яскраве світло і відродити почуття. Картини Наталії й справді несуть добрі емоції, кажуть відвідувачі виставки. В експозиції — картини в улюблених Наталчиних жанрах пейзажу й натюрморту. Художниця не копіює дійсність, а створює нові романтичні образи.

Варто сказати, працює Наталія лікарем. Вона — донецький отоларинолог-сурдолог. Малювання полюбилося їй ще в школі, а згодом прийшла впевненість, що вона буде лікувати людей. Як розповідає автор картин, одного разу в медичному інституті їй знадобилася зелена фарба. В магазині продавалася лише масляна, яка чомусь не висихала на паперовому листку. А потом почалися заняття в студії, пленери з художниками, поїздки в різні міста з виставками.

“Із лікарняної буденності для мене, людини в білому халаті, завжди має бути вихід у світ творчості, а саме життя людини — це й є щоденна творчість. Ось і пишу я кольоровим потоком різними фарбами, випробувавши багато технік. І якщо моє мистецтво торкнулося струн вашого серця, то я по-справжньому щаслива”, – зізнається художниця.

leave a reply