Китайська фірма UA Studio 7 розробила цей незвичайний проект. Передбачається, що 60-поверхова башта висотою 280 м буде побудована поруч з залізничним вокзалом у місті Фушунь в Китаї.

Як зазначають архітектори UA Studio 7, проект хмарочоса задуманий як частина багатофункціонального району Фушуня. Хмарочос буде знаходитися практично на березі річки, в центрі міста. Вежа – це лише частина проекту, який також передплата будівництво п’ятизіркового готелю. Площа будівлі складе 31 тис. кв. м.

До речі, хмарочос буде знаходитися поруч зі знаменитим “Кільцем-життя” – незвичайною будівлею у формі кільця. З боку здаватиметься, що будинок-квітка ніби виросло всередині цього кільця.

Висотка буде складатися з шести частин, що мають форму пелюстки троянди, вони будуть обвивати каркас. Плавні вигини фасаду будуть формувати структуру квітки. У хмарочосі розмістяться офіси преміум-класу, фінансовий центр і апартаменти. На двох підземних рівнях розміститься парковка.

Передбачається, що будівля стане символом інновацій регіону і орієнтиром для місцевих жителів і гостей міста.

Варто відзначити, що будівництво будівель у формі квітки стає новим трендом в архітектурі Китаю. Кілька років тому австралійські архітектори розробили проект ультрасучасної бібліотеки Dalian Library в китайському місті Далянь.

leave a reply: